Bilo jednom na Zlatiboru...

Skijanje

Upis novih članova je u toku

Upis članova SK Zlatibor

Foto

Smučarski klub Zlatibor sa Žabljaka doneo 18 medalja i 2 pehara

Na Ski festivalu u nordiskom trčanju pod nazivom „Henrik Angel“ na Žabljaku održanom od 25 - 27 marta 2011. takmičari Ski kluba Zlatibor osvojili su dva pehara u ekipnoj konkurenciji i 18 medalja.

Festivalu je prisustvovala i instruktorka skijanja, Britt Pettersen olimpijska šampionka sa ekipom iz Norveške.

Fotografije sa takmičenja pogledajte ovde.

Medalje osvojili:

I dan 26.03.2011.

Mlađe pionirke:
1. Smiljanić Tijana - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Bulatović Katarina - Trebaljevo, Kolašin, Crna Gora
3. Jelisijević Anđela - Smučarski klub Zlatibor, Srbija

Stariji pioniri:

1. Jelić Aleksandar - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Smiljanić Darko - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. Bulatović Miloš - Trebaljevo, Crna Gora

Mlađi omladinci:

1. ?- Lillehamer, Norveška
2. ?- Lillehamer, Norveška
3. Gubić Đorđe - Smučarski klub Zlatibor, Srbija

Stariji omladinci:

1. Rastić Ajlan - Jelenak, Sjenica , Srbija
2. Dučić Dejan - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. ? - Žabljak , Crna Gora

Juniori:

1. Smrković Rejhan - Jelenak, Srbija
2. Hadžifejzović Dževad - Jelenak, Srbija
3. ? Žabljak, Crna Gora

Seniori:

1. Stanojčić Vladimir - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Bulatović Miloš - Trebaljevo, Crna Gora
3. ? Žabljak, Crna Gora

Seniorke:

1. Brite Petersen - Lillehamer, Norveška
2. Smrković Belma - Jelenak, Srbija
3. Bulatović Jelena - Trebaljevo, Crna Gora

II dan 27.03.2011.

Mlađe pionirke:

1. Smiljanić Tijana - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Jelisijević Anđela - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. ? Žabljak, Crna Gora

Stariji pioniri:

1. Jelić Aleksandar - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Smiljanić Darko - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. Knežević Matija - Smučarski klub Zlatibor, Srbija

Starije pionirke:

1. Ilić Anja - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Glišović Lena - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. ? Žabljak, Crna Gora

Mlađi omladinci:

1. lillehamer, Norveška
2. lilehamer, Norveška
3. Gubić Đorđe - Smučarski klub Zlatibor, Srbija

Mlađe omladinke:

1. Nikoleta ? Lillehamer, Norveška
2. Ilić Mina - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. ? Žabljak, Crna Gora

Stariji omladinci:

1. Rastić Ajlan - Jelenak, Srbija
2. Dučić Dejan - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
3. ? Žabljak , Crna Gora

Seniori:

1. Stanojčić Vladimir - Smučarski klub Zlatibor, Srbija
2. Bulatović Miloš - Trebaljevo, Crna Gora

Čestitamo svim takmičarima!